Naše úspěchy

Pěvecký sbor Paleček z Horních Počernic se pravidelně zúčastňuje soutěží a přehlídek pěveckých sborů.

V roce 2023

Soutěž pěveckých sborů pořádané MŠMT – vítěz kategorie velké sbory do 16 let a zlaté pásmo + ocenění za hlasovou kulturu.

V roce 2022

Svátky písní Olomouc – zlaté pásmo a vítěz kategorie A2 + zlaté pásmo a vítěz kategorie E (soudobá hudba) + ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE.

Listopad 2019

Mezinárodní soutěž pěveckých sborů v Pardubicích – zlaté pásmo.

Na jaře roku 2019

Zisk zlatého pásma v kategorii velké sbory + Cena za příkladné vedení dětského sboru Šárce Mistrové a zisk zlatého pásma v kategorii komorní sbory do 21 členů v krajském kole soutěže ZUŠ pořádané MŠMT.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ v Litomyšli – zlaté pásmo v kategorii velké sbory + Zvláštní cena za provedení skladby Koosen (Stokes Tobin) a v kategorii komorní sbory do 21 členů zisk zlatého pásma + Zvláštní cena poroty za dramaturgii soutěžního vystoupení.

V roce 2018  

Titul absolutního vítěze v soutěži dětských pěveckých sborů Porta musicae 2018 v Novém Jičíně + cena za nejlepší provedení povinné písně P. Ebena: Bílé a růžové peřiny

V roce 2017

Zlaté pásmo v krajském kole Celostátní přehlídky dětských pěveckých sborů, postup a úspěšné vystoupení na Celostátní přehlídce dětských sborů v Uničově (ocenění za provedení písně J. Temla: Povodeň)

V roce 2016

Zlaté pásmo v Krajském kole soutěže základních uměleckých škol pořádané MŠMT.

V roce 2015

Celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů Zahrada písní – zlaté pásmo.

Soutěž dětských pěveckých sborů Zvoneček – zlaté pásmo.

 

Soutěžní vystoupení Porta musicae

Comments are closed.